Advert
Advert

SPONSOR DESTEĞİ BEKLİYORLAR…

SPONSOR DESTEĞİ BEKLİYORLAR…
Bu içerik 1226 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

48 Voleybol Takımı’nın katıldığı Avrupa üniversiteler plaj voleybolunda, ülkemizi temsil eden Akya Çalık ve Enes Şafak’tan oluşan voleybol takımımız, turnuvayı 15. sırada tamamladı.

Geçtiğimiz ay sonunda Slovenya Koper’de düzenlenen üniversiteler arası plaj voleyboluna ülkemizi temsilen katılan Akay Çalık ve Enes Şafak sosyal medya yoluyla yaptıkları açıklamada, bu tür turnuvalarda ülkemizin başarılarının artması için sponsor desteğinin daha fazla olması gerektiğini vurguladılar.

“Türkiye’yi temsil eden tek takım olmanın gurunu yaşadık” diyen voleybolcularımız, “Avrupa şampiyonasına ülkemizi temsilen katılan takım olmamızda bize destek olan Dalan Sabunları firmasına, spora verdikleri destek için teşekkür ediyoruz” dediler.

2018-2019 voleybol sezonunda Milas Belediyespor Kulübü’nün sporcusu olarak elde edilen başarıda pay sahibi olan genç sporcumuz Akay Çalık, plaj voleybolunda da Türkiye adına yarışmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyerek, yeni sezonda Milas Belediyespor’a başarılar diledi.
Türk Takımın Aldığı Sonuçlar:

Türkiye 2-0 Hollanda
Türkiye 1-2 Almanya
Türkiye 1-2 Fransa
Türkiye 2-0 Hırvatistan 
Türkiye 1-2 Slovenya 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500