Advert
Advert

MİLAS, SPOR SALONUNU BEKLİYOR…

MİLAS, SPOR SALONUNU BEKLİYOR…
Bu içerik 1856 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

1980’li yıllarda Muğla İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yapılan, günümüze kadar Milas sporuna ve sporcusuna hizmet eden, Atapark'ta yer alan, Milas Kapalı Spor Salonu uzun süredir yıkılmayı bekliyor.

2018-2019 spor sezonu başında yıkılması gündeme gelen ve bu nedenle kapatılan Milas Kapalı Spor Salonu yaklaşık 1 yıldır atıl halde duruyor.

Milas Kapalı Spor Salonu’nun kapatılması ile salon sporları yapan spor kulüpler,i geçen sezon kulüp antrenmanlarını ya okul bahçelerinde ya da Milas Belediyesi tarafından yapılan Atatürk Spor Kompleksi’nde yaparak, lig müsabakalarına çıktılar.

Spor Salonu Yenilenmeyecek mi?

Muğla Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nce yapılan Milas Kapalı Spor Salonu’nun ne zaman yıkılarak, yeni ve modern bir salonun yapılacağı konusunda net bilgilerin kendilerine söylenmesini isteyen spor kulüpleri, spor salonunun yıkılarak en kısa zamanda yenisinin hizmete girmesini ya da salonda tadilat ve tamirat çalışmaları yapılarak, mevcut spor salonunun açılmasını istediler.

“2018-2019 sezonunda yaşadığımız mağduriyeti yeni sezonda bir kez daha istemiyoruz” diyen spor kulübü yöneticileri, Muğla Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nden  konu ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme beklediklerini söylediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500