Advert
Advert

MUSTAFA DUMAN’DA, YATAĞANSPOR’DA...

MUSTAFA DUMAN’DA, YATAĞANSPOR’DA...
Bu içerik 2034 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2019-2020 spor sezonunda özellikle BAL Ligi’nde şampiyonluk kovalamak için ligde mücadele edecek olan Yatağanspor, yeni yönetimi ile sezona hızlı bir başlangıç yaptı...

Kulüp Başkanı Mustafa Yenioğlu’nun başkanlığında ilk icraatlarını teknik sorumlu seçiminde yapan Yatağanspor, eski hocaları Hüseyin Çolak ile yeniden 1 sezon için anlaşma sağladılar.

Teknik Sorumlu Hüseyin Çolak’ın tercihleri doğrultusunda yeni sezon için futbolcu transferlerine başlayan Yatağanspor yönetimi, kadrolarını tamamen yenilemeye başladılar.

2018-2019 futbol sezonunda Yeni Milasspor’da forma giyen Süleyman Kıratlı, Alâeddin İlhan, Görkem Küçük, Erdem Karakoyun ile yeni sezon için anlaşma sağlayan Yatağanspor’da, son transfer kaleye yapıldı ve geçen sene Yeni Milasspor’un kalesini koruyan genç futbolcu Mustafa Duman ile anlaşma sağlandı.

Yatağanspor Yeni Yönetimi:

Başkan: Mustafa Yenioğlu

Başkan Yardımcıları: Memiş Kuzu, Sadık Altındal

Genel Kaptan: İsmail Tepedüzü

Futbol Şubesi Sorumlusu: Mustafa Arslan

Sayman: Fecaz Sarı

Genel Sekreter: Erdoğan Demircioğlu

Basın Sözcüsü: Fuat Göka

Alt Yapı Sorumluları: Osman Bulut, Fikret Topal

Diğer Branşlar Sorumlusu: Hasan Hüseyin Mermer

Denetleme Kurulu: Muhammet Çavuş, Fikret Bodur, Yasin Çamcı

ASKF Üst Kurul Delegeleri: Mustafa Toksöz, Ali Tekin, Arif Güldürüm, Mustafa Yenioğlu

Kale emin ellerde…

2018-2019 futbol sezonunda ilçemiz futbol takımı Yeni Milasspor’un Süper Amatör Küme Ligi’nde, 1 sezon kalesini koruyan başarılı kaleci Mustafa Duman, önümüzdeki sezon BAL Ligi takımı Yatağanspor’un kalesini koruyacak.

1998 Nazilli doğumlu, 21 yaşındaki genç kaleci futbola Aydın Yıldızgücü takımında başladı.

3 sezon bu takımın formasını giyen genç kaleci, 2012-2017 sezonlarında Nazilli Belediyespor’a transfer oldu ve bu takımla kalesinde tecrübe kazandı.

2017-2018 sezonunda BAL Ligi takımı Çine Madranspor’a gelen Mustafa Duman, 2018-2019 sezonunda ilçemiz takımı Yeni Milasspor’un kalesini Süper Amatör Küme’de başarıyla korudu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500