Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR LİGE KATILMAYACAK MI?

YENİ MİLASSPOR LİGE KATILMAYACAK MI?
Bu içerik 1995 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor’daki belirsizlik, taraftarları endişelendiriyor…

2019 Ekim ayı içinde başlayacak olan Mugla Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan ilçemiz spor kulübü Yeni Milasspor'un, lige hangi şartlarda ve hangi hedefle katılıp katılmayacağı konusunda bugüne kadar kulüp başkanı ve yönetim ekibi tarafından net bir açıklama yapılamaması sebebiyle Yeni Milasspor taraftarlarının tedirginliği ve endişesi her gecen gün büyüyor.

Geçtiğimiz günler içersinde Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık'ın yaptığı basın açıklaması ve takımın geçen seneki teknik sorumlusu Cenk Atasoy'un açıklamaları ile Yeni Milasspor da gündem farklı bir boyuta gelmişti. Yeni Milasspor taraftarları yeni sezonda süper amatörde var mıyız yoksa yok muyuz diye sürekli kulüp yönetiminden bir açıklama bekliyorlar.

2019,2020 spor sezonunda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek takımlar, ligde izleyecekleri yolu çizmeye devam ederken, Yeni Milasspor da konu ile ilgili bir çalışmanın yapılamaması, Yeni Milasspor’un lig mücadelesinde geç kalmakta olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500