Advert
Advert

KIZILAY KURBAN BAĞIŞ FİYATLARINI AÇIKLADI…

KIZILAY KURBAN BAĞIŞ FİYATLARINI AÇIKLADI…
Bu içerik 1123 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kurban Bayramı yaklaştıkça vatandaşlarda kurbanlık telaşı başladı... Türk Kızılayı Derneği Milas Şubesi Başkanı Ayşegül Semerci Güneş, Türkiye içinde ve yurtdışında kurban vekaleti fiyatlarını açıkladı...

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Kızılayı’nın, Kurban Bayramı'nda vekâlet yoluyla kurban keseceğini belirten Türk Kızılayı Derneği Milas Şubesi Başkanı Ayşegül Semerci Güneş, Kızılay'ın kurban kesimi bedellerinin yurtiçi 850 lira, yurtdışı 725 lira olduğunu açıkladı.

Türk Kızılayı Derneği Milas Şubesi Başkanı Ayşegül Semerci Güneş, her yıl vekâletle kurban kesen Kızılay'ın vekâlet ile kestiği kurban etlerinin kavurma yapılıp, Kızılay şubeleri aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırdığını kaydetti.

Kurban vekâleti alımlarına başladıklarını dile getiren Başkan Güneş; “Kurban Bayramı’nın birinci günü veteriner, din adamları, Kızılay görevlileri, noterlerin ve Et ve Süt Kurumu yetkililerinin gözetiminde kurban kesimi kurallarına uygun bir şekilde başlıyor. Kurban vekaletinizi Kızılay’a verin, usulüne uygun olarak kesilen kurbanınız yıl boyu sofralara bereket olsun. Bağışlarınızı Ziraat Bankası Milas Şubesi IBAN: TR36 0001 0002 0500 0018 6872 88 numarasına yatırabilirsiniz. Bilgi almak isteyenler 0252 512 1084 nolu telefondan bizlere ulaşabilirler. Türk Kızılay Milas Şubesi adresimiz İsmetpaşa Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Cad. No:25/1 Milas/ Muğla” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500