Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

KADROLARINI ŞEKİLLENDİRMEYE BAŞLADILAR…

KADROLARINI ŞEKİLLENDİRMEYE BAŞLADILAR…
Bu içerik 1346 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’ni Turgutreisspor’un ardından ikinci sırada tamamlama başarısı gösteren Düğerek Güneşspor, 2019-2020 sezonunda Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyon olmak için takım kadrosunu şekillendirmeye başladı.

Yeni sezona geçen seneki teknik sorumlusu Nazım Ceylan, kaleci antrenörü Mustafa Turgut ile devam edecek olan Düğerek Güneşspor, bugüne kadar 8 oyuncuyla yeniden anlaşma yaptı.

Geçen sene takım kadrosunda yer alan kaleci Sinan Karaca, savunma oyuncuları Hüseyin Çağırgan, İlhan Özcan, orta saha oyuncuları İsa Sevim, Oğuz Baltacı, hücum oyuncuları Volkan Eda Narin, Furkan Ürgün ile yeniden anlaşma sağlayan Düğerek Güneşspor’da son transfer geçen sene takımın kaptanlığını yapan, bir dönem Yeni Milasspor’da da forma giyen başarılı savunma oyuncusu İnan Karabulut oldu.

İnan Karabulut 1 dönem daha Düğerek Güneşspor’da…

2018-2019 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde Düğerek Güneşspor’un takım kaptanlığını yapan ve ligi ikinci sırada tamamlanmasında büyük pay sahibi olan savunma oyuncusu İnan Karabulut, 2019-2020 futbol sezonunda yeniden Düğerek Güneşspor’un formasını giyecek.

Beçin Gençlikspor ve Yeni Milasspor’da Sessizlik Devam Ediyor…

2019-2020 futbol sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan ilçemiz takımları Yeni Milasspor ve Beçin Gençlikspor’da yeni sezon öncesinde herhangi bir faaliyet görülmüyor.

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık basın yoluyla istifa etmeyeceğini ve yeni sezonda kulübün başkanlığını sürdüreceğini açıklamıştı.

Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi ise Temmuz ayı içersinde olağanüstü genel kurul kararı aldığını yine basın yoluyla Milaslı futbolseverlere duyurmuştu.

Ancak her iki Milas takımının kulüp başkanları, kulüple ilgili yeni sezonda nasıl bir yol izleyecekleri konusunda basına herhangi bir açıklama yapmamaları, 2 takımın taraftarlarının; “yeni sezona hazırlanmakta geç kalıyoruz” şeklinde düşünmelerine neden oluyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500