Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

5 KUPALI ŞAMPİYON BOĞAZİÇİ…

5 KUPALI ŞAMPİYON BOĞAZİÇİ…
Bu içerik 1081 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta sonu tamamlanan Hermias Halı Saha Futbol Turnuvası şampiyonu Boğaziçi takımı, şampiyonluk sevincini ve mutluluğunu düzenledikleri bir tekne gezintisiyle perçinledi.

Bu yıl Güllük’te düzenlenen Hermias Halı Saha Futbol Turnuvası’nın şampiyonu olan Boğaziçi takımı, üst üste farklı turnuvalarda 5 kez şampiyonluğu elde etti.

10 Temmuz 2019 Çarşamba günü Boğaziçi Mahallesi’nden başlayan ve Milaslılar denilen koyda sona eren tekne gezisinde, takımın tüm oyuncularının yanı sıra turnuva sahibi Yasin Yılmaz’ı turnuva hakemleri Murtaza Panay, Hüseyin Açar ve turnuva sağlıkçısı İbrahim Bey temsil ettiler.

Havanın da güzel olmasından yararlanan Boğaziçi takımı, düzenledikleri tekne gezisinde gönüllerince eğlenerek, hem son turnuva şampiyonluklarını hem de üst üste kazanılan 5. şampiyonluklarını gönüllerince kutladılar.

Boğaziçi Futbol Takımı Sorumlusu Ümit Yörük elde ettikleri son Güllük şampiyonluğu ile kazanılan 5 şampiyonluk için; “Boğaziçi gençlerinin futbola olan sevgilerinin sonucudur” açıklamasında bulundu.

Yıllardır birlikte aynı takımda futbol oynayan Boğaziçi Gençlikspor sporcularının Milas’ın farklı futbol takımlarında da başarıyla futbol oynadıklarını vurgulayan Ümit Yörük; “takımımızın tüm sporcularını elde edilen şampiyonluklar ve iyi futbol için kutluyorum” dedi.

Hermias Halı Saha Futbol Turnuvası Turnuva Komitesine ve turnuva hakemlerine, sağlık görevlisine teşekkür ettiğini belirten Ümit Yörük, turnuvada yer alan tüm takımları da kutladığını söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500