Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI…

DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI…
Bu içerik 938 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Örgütü tarafından ‘danışma kurulu’ toplantısı yapıldı…

CHP Milas İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, dün saat 13’de Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Muğla Milletvekilleri; Suat Özcan, Mürsel Alban ve Av. Burak Erbay, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, önceki dönem milletvekilleri Av. Akın Üstündağ ve Fevzi Topuz, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP’li Milas Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı, İYİ parti ilçe yöneticileri, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Özay Sabancı, bazı mahalle muhtarları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, İl Gençlik Kolları Başkanı Bekir Perçin, kadın ve gençlik kolları yöneticileriyle parti üyeleri katıldı.

Danışma Kurulu Toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Toplantının açılış konuşmasını CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe yaptı. Göktepe; “Seçimlere 39 meclis üyesi aday adayı ile girdik. Milas’ın tarihinde ilk kez bir ön seçimle sıralamayı belirledik ve genel merkeze çıkan sonucu gönderdik.  Sonrasında İYİ parti ile yerel seçimlerde ittifak yaparak, seçimlere ortak liste ile girdik. Kazanılan bu seçimde onların da büyük bir payı vardır.

23 Haziran’da yenilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için ilçemizden 10 tane avukat görevlendirildi. Bununla birlikte ilçe örgütü olarak 200 seçmeni İstanbul’a gönderdik. Danışma kurulumuza katıldığınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Göktepe’nin konuşmasının ardından CHP Milas İlçe Teşkilatı tarafından yapılan çalışmaların yer aldığı yaklaşık yarım saat süren bir slayt sunumu yapıldı.

Slayt sunumundan sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500