Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

OKÇULUK TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI…

OKÇULUK TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI…
Bu içerik 977 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuluk Bayan Takımı 2019 Yıldızlar, Gençler Türkiye Şampiyonası’nda 2008 puanla Türkiye rekorunu kırarak altın madalya kazandı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuluk Takımı, Gençler Açık Hava Okçuluk Şampiyonası’ndan Muğla’ya 4 altın, 1 gümüş ve Türkiye rekoru ile döndüler.

Geçtiğimiz hafta içersinde Ordu’da yapılan ve milli takım seçmeleri niteliğindeki okçuluk şampiyonasında makaralı yay gençler kategorisinde erkeklerde Emircan Haney altın madalya kazanırken, kızlarda Hazal Burun gümüş madalya alarak Muğla’yı gururlandırdılar.

Aynı şampiyonada Hazal Burun, Sevda Yaka ve Solgül Lök’ten oluşan Muğla Okçuluk Kız Takımı, 2008 puanla Türkiye rekorunu kırarak, Muğla’ya 3 altın madalya getirdiler.

Milli Takıma Seçildiler…

Şampiyonada elde edilen bu büyük başarı sonrasında Emircan Haney ve Hazal Burun, İspanya’nın Madrid şehrinde yapılacak olan Dünya şampiyonasında Okçuluk Milli Takımımızın sporcuları olarak yarışma hakkını elde ettiler.

İlimizin Başarılı Temsilcileri Oldular…

Yatağan Bencik Mahallesi’nde Dr. Ejder Sözen’in büyük gayretleri ve özverisiyle kurulan Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuluk Takımı, yurt içinde ve yurt dışında elde ettikleri önemli başarılarla ilimizin adını duyurmaya devam ediyorlar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500