Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ATATÜRKÇÜLER, SÖYLEŞİ VE YEMEKTE BİR ARAYA GELECEK…

ATATÜRKÇÜLER, SÖYLEŞİ VE YEMEKTE BİR ARAYA GELECEK…
Bu içerik 720 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi tarafından söyleşi ve dayanışma yemeği düzenleyecek...

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi tarafından 24 Temmuz 2019 Çarşamba günü Türkiye Cumhuriyeti’nin tapu senedi Lozan Antlaşması’nın 96. yıldönümü dolayısıyla Onur Öymen ile söyleşi ve aynı akşam dayanışma yemeği düzenlenecek.

Türkiye Cumhuriyeti’nin tapu senedi Lozan Antlaşması’nın 96. yıldönümü dolayısıyla düzenlenecek olan Onur Öymen söyleşisi Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda 17-19 saatleri arasında yapılırken, dayanışma yemeği ise aynı gün akşam saat 20.30’da Havuzbaşı Kır Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şube Başkanı Gülçin Erşen tüm Milaslıları Onur Öymen söyleşisine ve dayanışma yemeğine davet ederek; “Lozan Antlaşması’nın 96. yıldönümü dolayısıyla 24 Temmuz 2019 Çarşamba günü Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda Onur Öymen ile söyleşi gerçekleştireceğiz. Onur Öymen, söyleşinin ardından Demokrasiden Diktatörlüğe (İktidar Uğruna Demokrasiyi Feda Edenler) başlıklı kitabını bizler için imzalayacak. Öymen bu kitabında; tarihten günümüze demokrasinin gelişimini incelerken iktidar uğruna demokrasiyi engelleyenleri, otoriter rejimler kurarak ülkelerini ve dünyayı felakete sürükleyenleri anlatıyor. Türkiye'nin çok partili demokrasiyi nasıl geliştirdiğini inceliyor ve ülkemizde siyasal katılım, özgürlükler ve insan hakları alanında yaşanan sorunları dile getiriyor. Öymen bu alanlarda dünyanın saygın kuruluşlarının değerlendirmelerinde Türkiye'ye verdiği yeri de belgeliyor. Aynı gün akşam saat 20.30’da Havuzbaşı Kır Düğün Salonu’nda dayanışma yemeğimiz olacak. Yemeğimizin biletlerini Önder Gazetesi, Havuzbaşı Kır Düğün Salonu, Mutlular Harita, Hakan Kırtasiye, Zeybekoğlu Eczanesi, Denizli Emlak’tan temin edebilirsiniz. Tüm Atatürk sevdalılarını Onur Öymen söyleşisine ve dayanışma yemeğine davet ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500