Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

AY-RIL-MI-YO-RUM…

AY-RIL-MI-YO-RUM…
Bu içerik 2019 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık, istifa etmeyeceğini ve başkanlık görevini sürdüreceğini söyledi...

2018-2019 Spor sezonunda Yeni Milasspor Kulübü’nün yönetimine gelen ve kulüp başkanı olan Ahmet Karabıyık, Milas Gençlikspor Kulübü tarafından düzenlenen boğa güreşinde suskunluğunu bozdu ve bir açıklama yaparak, 2019-2020 spor sezonunda da kulübün yönetiminde olacağını belirterek, istifa etmeyeceğini ve başkanlık görevini sürdüreceğini söyledi.

Taraftarların beklentisi olan istifa ve olağanüstü genel kurul kararı konusuna da değinen Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, konu ile ilgili olarak ayrıntılı bir basın açıklamasını ilerleyen günlerde yapacağını söyledi.

Yeni sezonda Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan futbol takımı için teknik sorumlu arayışlarını sürdürdüğünü de vurgulayan Başkan Ahmet Karabıyık; “yeni sezon için görüştüğüm isimler var” dedi.

Başkan Karabıyık, 2018-2019 sezonunda takım kadrosunu kurarken bazı isimler tarafından yanlış yönlendirildiğini ve 4-5 futbolcuya gereksiz para ödemeleri yaptıklarını söyledi.

Geçen sezon çok sıkıntılı bir dönem yaşadıklarını belirten Yeni Milasspor Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karabıyık; “sezon başında hedeflediğimiz olan şampiyonluğa ve BAL Ligi’ne ulaşamamanın üzüntüsünü yaşıyorum” diyerek, yeni sezonda aynı sıkıntıların yaşanmaması için gereken çalışmaların yapılacağını vurguladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500