Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

PUSULA RADYO GÖZLEM’İN KONUĞU OLDU…

PUSULA RADYO GÖZLEM’İN KONUĞU OLDU…
Bu içerik 1239 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Gel, Hayatının, Terazi, İğneler adlı şarkılardan oluşan bir albümün ardından Rüya isimli single çalışması ile müzik listelerindeki yerini alan Pusula üyeleri, müzik çalışmaları hakkında Radyo Gözlem dinleyicilerine bilgiler verdiler.

İlçemiz ve çevre ilçelerden oldukça tanınan ve yüzlerce fanları olan Pusula’nun solisti ve menajeri Mehmet Ali Akın mali müşavir, gayrimenkul ve emlak danışmanlığı işiyle, su mühendisi olan baterist Özgür Şirin ile birlikte çalışıyorlar. Radyo Gözlem’de yayınlanan programa katılamayan Bas gitarist Mustafa Ülke grafik tasarım ve matbaacılık işiyle meşgulken, harita mühendisi Yunus Emre Tokmak ise gtarist ve geri vokal olmanın yanı sıra grubun halkla ilişkiler ve basın işlerini de yürütüyor. Turizmci Selim Korkmaz ise elektrogitarda gruba katkı sunuyor.

Müziklerinin daha çok insana ulaşmasını hedefleyen grup üyeleri, sahne çalışmalarından büyük bir zevk aldıklarını, ömürleri boyunca müziğin içinde yer almak istediklerini söylediler. Çıkardıkları ilk albüm çalışmasının geri dönüşlerinin çok güzel olduğunu belirten grup üyeleri, son çıkardıkları single çalışması Rüya’nın ise daha geniş kitlelere ulaştığını belirttiler. Müziğin her zaman hayatlarının en önemli yerinde olacağını söyleyen grup üyeleri, desteklerini esirgemeyen ailelerine, dost, arkadaşları ve Onur Medya'ya teşekkür ettiler. Müzik kanallarında Rüya şarkısının en iyiler arasında sunulmasının büyük mutluluk olduğunu söyleyen Pusula üyeleri, her hafta Bodrum’da sahne almaya devam ettiklerini ve tüm müzik platformlarında yayınlanan Rüya şarkısını dinlemeye davet ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500