Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

UYUŞTURUCUYA HAYIR…

UYUŞTURUCUYA HAYIR…
Bu içerik 1168 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bağımlılıkla mücadele faaliyetleri kapsamında Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü ve KOM Büro Amirliği tarafından bastırılan bilgilendirme broşürleri vatandaşlara dağıtıldı...

 Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından yurt genelinde başlatılan “Uyuşturucuya Hayır” sloganı ile yürütülen etkinlik, ilçemiz Milas’ta da 3 Haziran 2019 Çarşamba günü Milas Kaymakamı Eren Aslan, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava ve Milas Emniyet Müdürlüğü Birim Müdürlerinin katıldığı bir çalışma ile gerçekleştirildi.

Milas Devlet Hastanesi altındaki ana yolda gerçekleştirilen etkinlikte Milas’a giriş yapan özel araçlar ve yolcu otobüsleri durdurularak, Milas Kaymakamı Eren Aslan ve Emniyet Müdürü Turgay Ava tarafından yolculara uyuşturucu ile ilgili bilgiler verilerek, bilgilendirme broşürleri dağıtıldı.

Ayrıca araçlara Milas Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan araç kokuları da dağıtılarak; “uyuşturucu konusunda çocuklarımızı uyaralım ve onların her zaman yanında olalım” denildi.

Milas Kaymakamı Eren Aslan konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “çocuklarımız ve gençlerimizi uyuşturucudan korumak için ailelere büyük görevler düşmektedir. Milas Kaymakamlığı ve Milas Emniyeti olarak ilçemize araçlarıyla giriş yapan misafirlerimizi uyuşturucu konusunda bilgilendirmek ve konunun önemini aktarmak adına yapılan bu çalışmanın umuyorum ki yararı olacaktır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500