Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR’DA SESSİZLİK SÜRÜYOR…

YENİ MİLASSPOR’DA SESSİZLİK SÜRÜYOR…
Bu içerik 1552 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde sezon sonunda ligi üçüncü sırada kapatan ilçemiz takımı Yeni Milasspor’da, yeni sezon öncesindeki sessizlik ve belirsizlik sürüyor.

Geçtiğimiz sezon yeni kulüp başkanı Ahmet Karabıyık ile sezona başlayan ve kendisine şampiyonluk ve BAL Ligi hedefi koyan Yeni Milasspor’da sezon içersinde kulüp başkanı, taraftarlar ve takımın futbolcuları ile teknik sorumluları arasında yaşanan bir dizi olumsuz olaylar sonrasında Yeni Milasspor takımı hem şampiyonluktan oldu hem de hedefi olan BAL Ligi’ne çıkamadı.

Taraftarlar Başkan Karabıyık’ın istifasını istediler…

2018-2019 spor sezonu içersinde kulüp bünyesi içersinde yaşanan sıkıntılı süreç sonrasında şampiyonluk umudunu yitiren ilçemiz takımı Yeni Milasspor’un taraftarları yeni sezonda Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’ın istifasını istediklerini belirterek, basın mensuplarına açıklamalar yapmışlardı.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak yaptığı açıklamada yeni sezonda, Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’ın kulübün başında olması halinde, takımın Süper Amatör Küme Ligi’nde hiç şansı olmayacağını vurgulayarak, biran önce olağanüstü genel kurul kararı alınmasını beklediklerini söyledi.

Başkan Karabıyık’ın Açıklaması Bekleniyor…

2019-2020 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan ilçemiz takımı Yeni Milasspor’un Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, kendisi ile ilgili yapılan tüm eleştirilere bugüne kadar herhangi bir açıklama yapmayarak, sessizliğini koruması, yeni sezon öncesinde Yeni Milasspor’un kadro kuramayacağı ve Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadelesini nasıl yapacağı konusu taraftarların endişesine neden olmakta.

Geç Kalıyoruz…

2019 Ekim ayı içinde başlayacak olan 2019-2020 Muğla Süper Amatör Küme Ligi için oluşturulacak olan Süper Amatör Küme ligi takım kadrosunun, kulüp bünyesinde yaşanan boşluk nedeniyle hergeçen gün geriye kalması sebebiyle çevre ilçe Süper Amatör Küme Ligi takımları yeni sezon hazırlıklarına başlaması, Yeni Milasspor Kulüp taraftarlarının her şeye geç kalıyoruz, demelerine neden oluyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500