Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

53 TAŞINMAZ İHALEYE ÇIKIYOR…

53 TAŞINMAZ İHALEYE ÇIKIYOR…
Bu içerik 3116 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait taşınmazları ihaleyle satışa sunuyor… Satışlardan yaklaşık 25 milyon lira gelir elde edilmesi planlanıyor…

Mülkiyetleri Milas Belediyesi’ne ait olun taşınmazlar; 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 36’ncı maddesi gereğince kapalı teklif usulü ile satılacak. İhale konusu 2 taşınmaz olan Hacıilyas Mahallesi Menteşe Caddesi’nde yer alan, uzun yıllar belediye tarafından tanzim satış mağazası olarak da kullanılan ve daha sonra Pehlivanoğlu tarafından kiralanan iki katlı betonarme bina ile Mutluca Mahallesi’nde yer alan arsa 01 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 13.30’da Milas Belediyesi Ana Hizmet Binası, Belediye Başkanlığı Makam Odası’nda Belediye encümeni huzurunda yapılacak.

Arsa için satış fiyatı 4 milyon 782 bin lira olarak belirlenirken, Hacıilyas Mahallesi’ndeki binaya 6 milyon 845 bin lira bedel biçildi.

Milas Belediyesi; Bahçeburun, Bayır, Beyciler, Boğaziçi, Çamlıyurt, Çandır, Çiftlik, Çomakdağ Kızılağaç, Danişment, Demirciler, Derince, Ekinambarı, Ekindere, Gökbel, Gölyaka, Hacıilyas, Hasanlar, İkizköy, Kafaca, Karahayıt, Karşıyaka, Kırcağız, Kısırlar, Konak, Kuzyaka, Narhisar, Ovakışlacık, Ören, Selimiye, Söğütçük, Şenköy, Yusufça, İsmetpaşa, Kurudere ve Ören’deki taşınmazları için de satış ihalesine çıkacak.

Bu satışlar ise 23 Temmuz 2019 Salı günü saat 13.30’da Milas Belediyesi Ana Hizmet Binası’nda Belediye Başkanlığı Makamında belediye encümeni huzurunda satışı gerçekleşecek.

23 Temmuz 2019 ve 1 Ağustos 2019 tarihlerinde yapılacak olan 53 ayrı taşınmaz satışından yaklaşık 25 milyon lira gelir elde edilmesi planlanıyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
diken     2019-07-03 satın bakalım tarlalar bitti bunlar geldi sira satın bakalım size oy veren akla ben nedıyım iki resim cekıilin atatürkle hoppp oylar cepte atatürk atatürk deyip sömürün sonra arkadan malları satın sokaga bile cıkmamanız lazım de neyse