Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

"KÖPEK FİLMİ" PERŞEMBE GÜNÜ BODRUM OASİS'TE...

Bu içerik 2045 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yerleşim yerlerinden uzaklara atılmış sokak köpeklerinin dramı film oldu… Bu filmin başrollerini Kara, Maseke, Zeytin adlı sokak köpekleri ile arkadaşları oynuyor…

Belediyelerin giderek yaygın şekilde uygulamaya başladığı sokak köpeklerini yerleşim yerlerinden uzak dağlık ve ormanlık arazilere bırakma uygulamasını Kara, Maske, Zeytin adlı köpeklerle arkadaşlarının yaşam mücadelesini yansıtan "KÖPEK Filmi" 4 Temmuz Perşembe günü Oasis'te, saat 19.00'da gösterilecek.

Bodrum'da bir kereliğine gösterilecek olan "Köpek Filmi"nin yapımcısı ve yönetmeni Cem Hakverdi filmi için "Çevremizde sokak köpeklerini görmeye alışkınız. Yaşam koşulları hakkındaki düşüncelerimiz etrafımızda gördüklerimizle sınırlı. Oysa Türkiye’de yüz binlerce sokak köpeği yerleşim merkezlerinden uzakta yaşam mücadelesi veriyor. Bu köpeklerin çok azı hayatta kalabiliyor. O da hayvanseverlerin olağanüstü çabası sayesinde. Ne acıdır ki hepsinin bugünü ve yarını insana bağlı. İnsan ne isterse, insan ne söylerse, insan ne yaparsa o olacak" diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500