Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MELİH CEVDET ANDAY, BU YIL ROMAN DALINDA ANILACAK...

MELİH CEVDET ANDAY, BU YIL ROMAN DALINDA ANILACAK...
Bu içerik 668 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Deneme, tiyatro, roman ve şiir dallarında özgün eserlerin yaratıcısı Melih Cevdet Anday, bu yazım türlerinde verilecek ödüllerle anılmaya devam ediyor… Her yıl ayrı dalda verilen ödülün türü 2019 yılında “ROMAN” olarak belirlendi...

Milas Belediyesi tarafından bu yıl 14.’sü düzenlenecek olan Melih Cevdet Anday Anma Günleri’nin bu yıl ki yarışma konusu “ROMAN” olarak belirlenirken, yarışmaya son katılım tarihinin ise 31 Temmuz 2019 olduğu açıklandı. Kazanan yapıt sahibine ödülü 24 Ağustos 2019 tarihinde Ören’de düzenlenecek törende verilecek.

Seçici kurulunun Ataol Behramoğlu, Oğuz Demiralp, Sadık Aslankara, Asuman Kafaoğlu Büke ve Turgay Fişekci isimlerinden oluştuğu yarışmada yapıt sahibine 3.000,00-TL ödül verilecek. Yarışmaya katılmak isteyenlerin daha önce hiçbir yerde yarışmaya katılmamış bir adet Roman kitabını adı, açık adresi ve kısa yaşam öyküleri ile beraber Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü Hisarbaşı Mahallesi Belediye Caddesi No:24/A Milas- Muğla adresine (6 adet olarak) göndermeleri gerekiyor.

Yarışmacılar yarışma şartnamesine www.milas.bel.tr adresinden ulaşabilecekler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500