Advert
Advert

MİLASSPOR MASTERLERI’NIN ŞAMPİYONLUK GECESİ…

MİLASSPOR MASTERLERI’NIN ŞAMPİYONLUK GECESİ…
Bu içerik 1376 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Ege Bölgesi ve Antalya Masterler şampiyonu olarak sezonu 2 kupa ile kapatan ilçemiz temsilcisi Milasspor Masterler takımının şampiyonluk yemeği ile gecesine katılım oldukça büyük oldu.

26 Haziran 2019 Çarşamba günü Milas Karya Kır ve Düğün Bahçesinde düzenlenen şampiyonluk gecesine Türk futbolunun önemli ve marka isimleri de katılarak, Milasspor Masterlerı’na destek oldular.

Şampiyonluk yemeğine; Milas Kaymakamı Eren Aslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Jandarma Komutanı Hayrettin Fidan, Milas Hava Meydan Komutanlığı Garnizon Komutanı Emel Demiryakan, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Başkanı Kenan Gürsü, Başkan Yardımcısı Ramazan Yıldız, Türkiye Masterler ve Veteranlar Federasyonu Sportif Direktörü Güvenç Kurtar, Başkan Vekili Mustafa Ekşioğlu, Futbol Yorumcusu, Eski Futbol Hakemlerinden Erman Toroğlu, Masterler Futbol TV Program Modotörü ve Bengü TV Spor Programcısı Tekin Tokluca, Masterler Futbol Milli Takım Antrenörleri Selim Demirci, Tanju Nayman, Türk futbolunun önemli isimlerinden Teknik Sorumlu Mesut Bakkal, Muğla TÜFAD Başkanı Alaaddin Naganlu, TÜFAD Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Esen, Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı ve Muğla ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Köksal ve Muğlaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı, Hüseyin Çöllüoğlu, Yeni Milasspor Kulübü eski başkanlarından Halil İbrahim Gülen, Gürsel İçöz, Cenker Çetin, Yeni Milasspor Kulübü antrenörlerinden Birol Erten ve çok sayıda katılarak, Milasspor Masterlerı’nın şampiyonluk sevincine ortak oldular.

2018-2019 futbol sezonu Türkiye Masterler ve Vetaranlar Futbol Ligi Şampiyonu Milasspor Masterlerları’nın şampiyonluk gecesinin sunuculuğunu Pelin Subaşı yaptı.

Gecenin açılış konuşması Milasspor Masterler Futbol Takımı Koordinatörü ve Sorumlusu Erkan İşli tarafından yapıldı. Milasspor Masterler takımının kuruluşu ve şampiyonluğu ile ilgili bazı bilgileri gecenin konuklarıyla paylaşan Erkan İşli, Milasspor Masterları’na destek olan herkese ve geceye katılan tüm konuklara teşekkür etti.

Türkiye Masterler ve Vetaranlar Futbol Federasyonu Başkanı Kenan Gürsu, Başkan Vekili Mustafa Ekşioğlu, Güvenç Kurtar, TV futbol yorumcusu Erman Toroğlu, modotör ve futbol programcısı Tekin Tokluca da birer konuşma yaparak, hem Milasspor Masterlerı’nın şampiyonluğunu kutladılar, hem de düzenledikleri gece için teşekkür ettiler.

Gecenin son konuşmalarını Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Milas Kaymakamı Eren Aslan yaptılar. Konuşmalarında Milasspor Masterler Futbol Takımı’nın futbol mücadelesi ile genç kuşaklara örnek olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Milas Kaymakamı Eren Aslan, Milasspor Masterlerı’nın şampiyonluğu ile Milas’ın da tanıtımını en iyi şekilde yaptıklarını vurgulayarak, sporun ve futbolun her yaşta yapılabileceğini gösterdikleri için Milasspor Masterları’nı şampiyonlukları için kutladılar.

Teşekkür plaketleri verildi…

Milasspor şampiyonluk gecesinde yapılan konuşmalar sonrasında Türkiye Masterler ve Vetaranlar Federasyonu yetkililerince; Milas Kaymakamı Eren Aslan’a, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a Masterler futboluna destekleri için teşekkür plaketleri verildi.

Şampiyonluk Gecesinin Şarkıları Ayşen Birgöl’den…

2018-2019 spor sezonu Türkiye Masterler ve Vetaranlar Ligi şampiyonu Milasspor Masterlerı’nın şampiyonluk gecesinin sanatçısı, TRT’nin ve Türk Sanat Müziği’nin yeni sultanı olarak lanse edilen Ayşe Birgöl, birbirinden güzel şarkılarını Milasspor Masterler Futbol Takımı ve Milaslılar için söyledi.

Güçlü yorumu, sahne hakimiyeti ve güzel sesiyle geceye renk katan TRT Sanatçısı Ayşen Birgöl, TRT İzmir Radyosu saz sanatçılarının eşliğinde geceyi keyiflendirdi.

Zaman zaman geceye katılan konukların arasında dolaşarak güzel şarkılarını onlarla birlikte söyleyen Ayşen Birgöl, gecenin onur konuğu olarak Milaslılardan tam not aldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500