Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BOĞAZİÇİ PAZARI HİZMETE BAŞLADI…

BOĞAZİÇİ PAZARI HİZMETE BAŞLADI…
Bu içerik 1436 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Boğaziçi Mahallesi Semt Pazarı 52 üretici ve esnafla hizmet vermeye başladı...

Semt pazarının ilk gününde Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim ve Boğaziçi Mahalle Muhtarı Ferhat Karakoyun ile beraber esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, pazarın esnafa ve vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Pazarda ilk gün itibariyle yoğunluk yaşanmazken mahalle sakinleri semt pazarına kavuşmanın sevincini yaşadı. Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine Milas Belediyesi tarafından inşa edilen ve perşembe günleri semt pazarı olarak kullanılacak olan yerin açılması mahalleliyi sevindirdi.

Alışveriş yapan vatandaşlar; “Artık pazar alışverişimizi görmek için uzun mesafelere gitmek zorunda kalmayacağız” diyerek memnuniyetleri dile getirirken; satış yapan esnafta yeni bir pazara kavuştukları için mutlu olduklarını söylediler.

Cumhuriyet Mahallesi’nin ardından Boğaziçi Mahallesi pazaryerinin hizmete girmesiyle, halka verdiği sözü tutabilmenin mutluluğunu yaşayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, semt pazarının hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500