Advert
Advert

BU DANIŞMANLIK SİZİN HAKLARINIZI KORUYOR…

BU DANIŞMANLIK SİZİN HAKLARINIZI KORUYOR…
Bu içerik 2349 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye’de her türlü kaza sonrası, fertlerin hakkını savunan IMG Hasar Danışmanlık A.Ş. Milas’ta hizmete başladı…

Trafik ve iş kazaları, sakatlanma tazminatları, ölüm tazminatı, araç hasar değer kaybı askeri terör, yanlış tedavi, ihbar ve kıdem tazminatı alanında danışmanlık hizmetleri üzerine faaliyet gösteren IMG Hasar Danışmanlık A.Ş., Milas'ta da temsilciliğini açtı. Kısa bir süre önce hizmete giren IMG Hasar Danışmanlık A.Ş Milas bürosunun temsilciliğini ise Çetin Çeşmeli ve Gonca Komi üstleniyor.

AMACIMIZ İNSANLARIN HAKKINI SAVUNMAK…

19 yıldır trafik ve iş kazalarında vefat, sürekli sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan maddi ve manevi mağduriyetler neticesinde meydana gelen zarar ve kayıpların telafisinde profesyonel yönetimiyle Türkiye genelinde 100’ü aşkın şubesi ve yüzlerce çalışanı ile mağdurlara hızlı ve güvenilir hizmet veren İMG Hasar-Danışmanlık A. Ş. Milas Temsilcisi Çetin Çeşmeli; “İMG ailesinin her bir ferdi, kötü niyetli veya bu konuda yetersiz kişi ve kuruluşların tuzağına düşen her mağdurda, ona ulaşmayan bizlerin sorumluluğu ve vebalinin olduğu bilinci ile çalışmaktadır. Bu yüzden İMG A.Ş. kuruluşundan bu güne Türkiye’ de en büyük olma hedefini gerçekleştirirken bu büyümenin nitelikli, ilkeli, şeffaf ve hepsinden önemlisi dürüstçe olması hususunda asla taviz vermemektedir. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz yaklaşık 12 bin mağdur bu konudaki en büyük referansımızdır” dedi.

İMG Hasar-Danışmanlık A. Ş. Milas Temsilcisi Gonca Komi ise; “Trafik ve iş kazaları, sakatlanma tazminatları, ölüm tazminatı, araç hasar değer kaybı askeri terör, yanlış tedavi, ihbar ve kıdem tazminatı alanında danışmanlık hizmetleri üzerine faaliyet gösteriyoruz. Milas’a, Milaslılara hizmet vermekten gururluyuz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımızı Hacilyas Mahallesi Menteşe Caddesi 2. Demirciler Sokak No:25/2 Milas adresindeki ofisimize bekliyoruz. Ayrıca 0542 697 65 31 ya da 0505 482 9689 nolu telefonu arayabilirler” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500