escort izmir

Advert
Advert

KURSİYERLER BELGELERİNİ ALDI…

KURSİYERLER BELGELERİNİ ALDI…
Bu içerik 603 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Halk Eğitimi Müdürlüğü bünyesinde eğitimleri tamamlayan kursiyerler, düzenlenen törenle belgelerini aldı…

Yaz döneminde de birçok alanda kurs açmayı planlayan Milas Halk Eğitimi Müdürlüğü, dönem başından bu yana 380 adet kurs açarak, 8 bin 500 kursiyere eğitim verdi.

Tamamlanan 10 kurs için Milas Halk Eğitimi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen törene; Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Emniyet Müdür Yardımcısı Kor Barbaros Kızılışık, Milas Milli Eğitim Şube Müdürü Türker Yurtsever, Milas Halk Eğitimi Müdürü Tunahan Bayram ve kurum yöneticileri, usta öğreticiler ve çok sayıda kursiyer katıldı.

Yaygın eğitim hizmeti veren kurumun dönem başından bu yana çeşitli alanlarda toplam 380 kurs açtığını söyleyen Milas Halk Eğitimi Müdürü Tunahan Bayram, bu kurslara toplam 8 bin 500 kursiyerin katılım gösterdiğini açıkladı.

Kurslarda görev alan usta öğreticilere ve kursları ilgiyle takip eden kursiyerleri tebrik eden Müdür Bayram, düzenlenen törenle Arapça, İngilizce, Diksiyon, Kick Boks, Gitar, Halk Müziği, İşaret Dili, Fotoğrafçılık, İlk Yardım, Hasta ve Yaşlı Özbakım kurslarına katılan 200 kursiyerin kursları başarıyla tamamladığını belirtti.

Belge almaya hak kazanan kursiyerleri tebrik eden Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, kursların açılmasında görev alan kurum yöneticilerine ve kurum personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Katılımcıların belge heyecanı yaşadığı tören, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın, Milas Emniyet Müdür Yardımcısı Kor Barbaros Kızılışık’ın, Milas Milli Eğitim Şube Müdürü Türker Yurtsever’in, Milas Halk Eğitimi Müdürü Tunahan Bayram’ın ve kurs öğreticilerinin, sahneye davet edilen kursiyerlere belge takdim etmesiyle sona erdi.

Törende belge alan kursiyerler, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500