Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

KARYA TİYATRO ATÖLYESİ 2 ÖDÜL ALDI…

KARYA TİYATRO ATÖLYESİ 2 ÖDÜL ALDI…
Bu içerik 773 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kıyı Ege ve Ege Tiyatrolar Birliği tarafından düzenlenen Özdemir Nutku adına bu yıl ikincisi düzenlenen tiyatro ödül töreninde ilçemiz temsilcisi Karya Tiyatro Atölyesi 2 kategoride ödül alarak, “Milas’ta tiyatro her zaman kazanır” dediler.

Geçtiğimiz hafta içinde İzmir’de gerçekleşen ödül töreninde oyun yazarı, yönetmen ve oyuncu Dağlar Uygur, jüri tarafından Çelebi oyunu ile en iyi oyun yazarı seçilirken, Karya Atölyesi oyuncularından Aslıhan Kumtepe’de Çelebi oyunundaki rolü ile en iyi yardımcı kadın oyuncu seçildi.

Oyun yazarı, yönetmen Dağlar Uygur; “Arkamda yılın oyun yazarı yazıyor. Ama kimin yazdırdığı yazmıyor. Onu yazmakta bana düşer tabi ki. Öncelikler bu prestijli ve adaletli organizasyonu kusursuz hayata geçiren Kıyı Ege ve Ege Tiyatrolar Birliği aileme ve uykusuz bıraktığımız, oyun yazarken sağladığı büyük destek nedeniyle değerlim Gamze Uygur’a, oyunlarımızın hakkını vererek oynayacağımız salonu Milas’a kazandıran çılgın dostlarımız Tempo GYM Ailesine, aklımızı taze tutan öğrencilerimize ve de bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan seyircilerimize teşekkür ediyorum. Ama en çok teşekkürü de ekibime ediyorum, zira yıllarca her şeye rağmen el ele yürümek zordur. Elimi bırakmadığınız ve bana bu oyunları yazdırdığınız için sizlere de bir kez daha teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500