Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL KARARI ALINDI…

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL KARARI ALINDI…
Bu içerik 1727 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor en geç bir ay içerisinde yeni kulüp başkanını ve yönetimini belirleyecek…

2018-2019 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde zor bir sezon yaşayan ve sezon sonunda ligi dokuzuncu sırada tamamlayan ilçemiz spor kulüplerinden Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Başkanı Erhan Çiftçi, en geç bir ay içersinde olağanüstü genel kurula gideceklerini belirterek; “2019-2020 futbol sezonuna Beçin Gençlikspor olarak yeni kulüp başkanı ve yönetimi ile gireceğiz” dedi.

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Başkanı Erhan Çiftçi; “2018-2019 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde sezona iyi futbol ve BAL Ligi hedefiyle başladık ancak yönetim ekibimiz içersinde yaşadığımız çeşitli sorunlar sonrasında ne yazık ki sezonu dokuzuncu sırada tamamladık.

Kulüp Başkanı ve yönetim ekibi olarak sezon içersinde yaşadığımız ve yaşattığımız sıkıntılar sonrasında Milas adına son derece üzücü olaylar yaşanmasına neden olduk.

Sezon başında birlikte yola çıktığımız yönetim ekibimizdeki arkadaşlarımız ile sezonu tamamlayamadık, yalnız kaldık, hatalar yaptık. Hatalarımız sonrasında kulübümüz ve Milas’ın yıpranmasına neden olduk.

2018-2019 sezonunda kulübümüze destek veren ve her zaman yanımızda olan Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’a ve kulübümüze destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Olağanüstü Genel Kurul Olacak…

Kulüp Başkanı Erhan Çiftçi yaptığı açıklama da en kısa zamanda olağanüstü genel kurul kararı alacaklarını vurgulayarak, yeni sezonda hatalarından ders almış bir Beçin Gençlikspor’un sahalarda olacağını belirtti.

Aday Olabilirim…

Haziran ayı sonunda ya da Temmuz ayı içinde yapılacak olağanüstü genel kurulda aday çıkmazsa kulübün başkanlığına yeni yönetimiyle talip olabileceğini vurgulayan Kulüp Başkanı Başkan Erhan Çiftçi, kulüp yönetimine aday çıkması halinde yeni yönetimi destekleyebileceğini söyledi.

Yola Milaslı Futbolcularla Devam Edilecek…

Yeni sezonda kulüp yönetiminde yeniden görev aldıklarında Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor olarak yola süper amatör kümede sadece Milas’ın futbolcularıyla çıkacaklarını söyleyen Erhan Çiftçi, yeni sezonda kulüp olarak büyük hedef koymayacaklarını, mütevazı bir bütçe ile süper amatör kümede yer alacaklarını belirtti.

izmir escort
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500