escort izmir

Advert
Advert

DR. METE ERSOY’DA MEZUNİYET SEVİNCİ…

DR. METE ERSOY’DA MEZUNİYET SEVİNCİ…
Bu içerik 1940 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 eğitim- öğretim yılı sonunda Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi’nden mezun olan 101 öğrenci mezuniyetlerini kep atarak kutladılar...

11 Haziran 2019 Salı günü Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreni sonrasında 6 sınıftan, 101 son sınıf öğrencisi diplomalarını alarak, okullarından mezun oldular.

Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Milas Milli Eğitim Şube Müdürleri Türker Yurtsever, Akın Coşkun, Firuzpaşa-Gazipaşa Mahalle Muhtarı Recep Panay, TEMA Vakfı Milas Temsilcisi Mehmet Nergiz ve öğrencilerin aileleri katılarak, öğrencilerinin mezuniyet sevincine ortak oldular.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenin ilk konuşmasını Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Ali Aktaş yaptı. Öğrenciler ve öğrencilerin ailelerine yönelik duygusal bir konuşma yapan Okul Müdürü Ali Aktaş; “mezun olan tüm öğrencilerimize yeni yaşamlarında başarılar diliyorum” dedi.

Mezuniyet törenine katılan Milas Milli Eğitim Şube Müdürlerü Türker Yurtsever de bir konuşma yaparak, mezun olan öğrencileri, kutlayarak yeni yaşamlarında başarılar diledi.

Mezun öğrencilerden okul birincisi Necla Nur Hayat Kaya ise yaptığı konuşmada öğretmenlerine ve okul yönetimine teşekkür etti.

Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi mezuniyet töreni okul birincisi Nejla Nur Hayat Kaya, okul ikincisi Meltem Ece ve okul üçüncüsü Kader Aktaş’a verilen plaketler sonrasında tören, bayrak ve flamanın yeni öğrencilere teslimi, okul soy ağacına isim yazılması ve pasta kesimiyle devem etti. Mezuniyet töreni 101 öğrencinin diplomalarını alamsı ile devem etti ve törenin sonunda okuldan mezun olan son sınıf öğrencileri toplu halde keplerini havaya atarak, geleneksel veda serenomisi gerçekleştirerek, mezuniyetlerini coşkulu bir şekilde kutladılar.

Tören sonrasında törene katılan konuklara Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi okul yönetimi tarafından keşkek, pilav ve ayran ikramı yapıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bxsıansşzöaçaç     2019-06-12 Bizim çakamadığımız çiviyi elin kızı çaktı iyi mi