escort izmir

Advert
Advert

GÜVENLİ OKUL TOPLANTISI DÜZENLENDİ…

GÜVENLİ OKUL TOPLANTISI DÜZENLENDİ…
Bu içerik 863 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sakarya Ortaokulu Toplantı Salonu’nda Haziran ayı Güvenli Okul Toplantısı düzenlendi…

Gerçekleşen eğitim toplantısına; Milas Kaymakamı Eren Arslan, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Şube Müdürü Akın Coşkun, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Hasan Onur’un, Haziran ayı Güvenli Okul Toplantısı’nda yıl boyunca okul ve kurumlarda yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Eğitimde İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Hasan Onur; Yıl içinde yapılanların istatistik sonuçları, kameralar, okul kantinleri, CİMER şikâyetleri, beyaz bayrak, typ çalışmaları, meslek liselerinde yaşanılan iş kazaları, servis araçlarının kaza raporları, pansiyonlar ve güvenli okul kapsamında yapılan çalışmaların öncesi ve sonrasını görsel sunumlar aktardı. Sunum sonrasında Güvenli okul kapsamında 711 öğretmenin katılımıyla düzenlenen yılsonu anketinin sonuçları ile ilgili paylaşımlarda bulunuldu.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Hasan Onur’un ardından bir sunum yapan Milas Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Yavuz Yıldırım ‘Hayır Diyebilme Becerileri’ ile ilgili bilgiler paylaştı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500