escort izmir

Advert
Advert

TİRAN TARIM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ’NDEN ZİYARET…

TİRAN TARIM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ’NDEN ZİYARET…
Bu içerik 1528 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Tiran Tarım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Musabelliu ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ayhan Erol Milas Veteriner Fakültesi’ni ziyaret etti… Tiran Üniversitesi ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi arasında öğrenci ve personel değişiminin yanı sıra ortaklaşa bilimsel etkinlikler düzenlenmesi ve akademik çalışmalar yapılması kararlaştırıldı…

Tiran Tarım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Musabelliu ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ayhan Erol, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veteriner Fakültesi’ne ziyarette bulundular.

Milas Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Artay Yağcı, fakülte birimleri hakkında bilgi verdi ve ikili işbirliği anlaşmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.  Heyet daha sonra Milas ve Güllük’teki tarihi yerleri ziyaret etti.

İlçemizdeki görüşme ve ziyaretlerin ardından heyet merkez kampüse geçerek, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek’i ziyaret etti.  Rektör Prof. Dr. Çiçek ile Tiran Tarım Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Musabelliu, ikili iş birliği protokolü ve Erasmus+Kurumlar arası anlaşmasını imzaladı. 5 yıl geçerliliği olan protokol uyarınca, iki üniversite arasında öğrenci ve personel değişiminin yanı sıra ortaklaşa bilimsel etkinlikler düzenlenmesi ve akademik çalışmalar yapılması konularında mutabakata varıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500