escort izmir

Advert
Advert

BAYRAM MESAJLARI…

BAYRAM MESAJLARI…
Bu içerik 1171 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Mübarek Ramazan ayının ardından gelen bayram heyecanla bekleniyor... Yarın tüm ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de Ramazan Bayramı sevinci yaşanacak...

Ramazan Bayramı dolayısıyla AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Muğla Valisi Esengül Civelek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat birer kutlama mesajı yayınladılar.

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Ramazan Bayramı nedeniyle yazılı mesaj yayımladı. Demir mesajında, “Yardımlaşma ve sevgi duygularının yoğunlaştığı Ramazan ayının sonunda hep birlikte bir bayrama daha kavuşacak olmanın sevinci içindeyiz.

Bayramları tam olarak yaşayabilmek için içimizde varsa; kin, öfke, düşmanlık gibi hisleri bir kenara bırakmalı, kötü duygulardan arınarak kardeşlik, selamlaşma, sevgi hislerini hayatımızın merkezine almalıyız. Büyüklerin ziyaret edildiği, küçüklerin sevindirildiği bayramlar insan yaşamının belki de en mutlu ve unutulmaz anlarıdır” dedi.

Ramazan Bayramı’nın yardımlaşma ve paylaşma duygularını harekete geçirmesi gerektiğini hatırlatan Demir; “Dayanışma ve sosyal bilincinin en üst derecede yaşandığı bayramlarda, sahip olduğumuz güzellikleri insanımızla ve tüm diğer diğer canlılarla paylaşmak, toplumumuzun desteğe muhtaç kesimine ilgi göstermek büyük önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.

Demir, mesajını “Bu duygu ve düşüncelerle başta Muğlalı hemşerilerim olmak üzere Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularla kutlarım.” diyerek sonlandırdı.

Muğla Valisi Esengül Civelek’in Ramazan Bayramı mesajı ise şöyle;

“Bolluk, bereket ve huzurun doyasıya yaşandığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın güçlendiği, kardeşlik, birlik, beraberlik duygularının pekiştirildiği on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayına veda ederken Ramazan Bayramını hep birlikte karşılamanın, bayram sevinci yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve tüm İslam âlemine huzur ve barış getirmesi temennisiyle Muğlalı hemşerilerimiz ile bayramlarını ilimizde geçirmekte olan tüm misafirlerimizin bayramını en içten dileklerimle tebrik eder, sağlık, huzur, mutluluk içinde bir bayram geçirmelerini dilerim.”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün tüm vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Ramazan ayında sevginin, hoşgörünün, paylaşmanın arttığını, aynı sofra etrafında dayanışma ile bir araya gelindiğini söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün bayramların herkesi bir araya getirmesi, birlik ve beraberliği arttırması açısından önemli olduğunu söyledi.

“Tüm vatandaşlarımızın sevdikleriyle mutlu, huzurlu bir bayram geçirmesini diliyorum”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün; “Bayramlarımız toplumlarda birlikteliği, beraberliği, dayanışma duygusunu arttıran, paylaşmayı öğreten özel günlerdir. Ramazan Ayı da vatandaşlarımızın birbirleriyle iftar yaptıkları, yemeğini paylaştıkları, komşuluk, hemşehrilik duygularının arttığı, dayanışmanın tam anlamıyla yaşandığı hayırlı günlerdendir. Ülkemizin de bu birlik ve beraberliğe, dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Ülkemizde ve tüm dünyada barışın egemen olduğu, geleceğe umutla ve birlikte bakabildiğimiz, sevginin ve hoşgörünün tüm gönüllere hakim olduğu, birlik ve beraberliğin sınırsız yaşandığı, yaşlısıyla genciyle herkesin kucaklaştığı bu hayırlı günde tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı kutluyor, herkesin sevdikleriyle mutlu, huzurlu bir bayram geçirmesini diliyorum” dedi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ta Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Bayramların, insanların kardeşçe kucaklaştıkları, insanların birbirlerine olan sevgi ve saygılarının perçinlendiği günler olduğunu kaydeden Başkan Tokat, “Ülkemizde ve bölgemizde yaşanan gelişmeler, her zamankinden daha çok kardeşliğe, birliğe ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuzu gösteriyor. Ramazan Bayramının barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Tokat  mesajının devamında; "Bayramlar, dini ve milli duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik ruhunun güçlendiği önemli günlerdir. Bu anlamlı bayramın Milas halkı ve ülkemiz için dostluk, barış, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ve İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500