Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BELEDİYEDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ…

BELEDİYEDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ…
Bu içerik 1183 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ramazan Bayramı nedeniyle Milas Belediyesinde bayramlaşma programı düzenlendi...

Milas Belediyesi birimlerinde düzenlenen bayramlaşma programında Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu, birim müdürleri ve belediye çalışanlarının Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde Milas Belediye Başkan Yardımcıları, belediye personelinin Ramazan Bayramını kutladı. Belediyenin çeşitli birimlerinde çalışan personelle bir araya gelen Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı,  Kadir Gecesi’ne denk gelen bayramlaşma programında tüm personelin Kadir Gecesi’ni de tebrik ettiler.

Bir bayramı daha yaşamanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Milas Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çöllüoğlu; “Öncelikle sizlerin ve aileleriniz ayrı ayrı bayramını kutluyorum. Sizlerle birlikte halkımıza hizmet götürme noktasında gece gündüz demeden çalışmaktayız. Özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Bayram tatilinde ailenizle, sevdiklerinizle huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ederek, bayram dönüşü topladığınız enerjilerle vatandaşlarımızın sıkıntılarına çözüm üretilme aşamasında daha da güzel işler yapacağımızı umut ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500