escort izmir

Advert
Advert

TARAFTARLAR, KULÜP BAŞKANININ İSTİFASINI BEKLİYOR…

TARAFTARLAR, KULÜP BAŞKANININ İSTİFASINI BEKLİYOR…
Bu içerik 1157 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’ni 3.sırada tamamlayan ve şampiyonluk ile BAL Ligi hedefine ulaşamayan Yeni Milasspor Kulübü’nde hedefte, Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık var.

Sezon içersinde Yeni Milasspor’un taraftarları ve takım kadrosundaki futbolcuları ile yıldızı bir türlü barışmayan ve sezon içersinde taraftarlarca sürekli istifası istenen  Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’ın bir an önce görevinden istifa ederek, kulübü olağanüstü genel kurula götürmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz günler içersinde Milas Belediye Başkanı Ve Kulübün Onursal Başkanı Muhammet Tokat’a giderek, Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık ile ilgili sıkıntılarını dile getiren Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yöneticileri, “mevcut kulüp başkanı Ahmet Karabıyık kulübün başından ayrılıncaya kadar protestomuzu sürdüreceğiz” açıklamasında bulundular.

Haziran ayı içinde olağanüstü genel kurul yapılmalı…

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği yöneticileri yaptıkları açıklamada 2018-2019 sezonun Yeni Milasspor için büyük bir kayıp olduğunu dile getirerek; “Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’tan tek beklentimiz hemen istifa ederek olağanüstü genel kurul kararı almasıdır” dediler.

Yeni sezon için güçlü bir kulüp başkanı ve güçlü bir kulüp yönetimi istediklerini de söyleyen dernek yöneticileri; “Yeni Milasspor adına her şeye geç kalmaktan korkuyoruz” açıklamasında bulundular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500