escort izmir

Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR…

KAYMAKAM ARSLAN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 849 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan yalnız, kimsesiz, yaşlı, bakıma muhtaç, engelli vatandaşlarımızın ziyaretine Ramazan ayında da devam ediyor...

Kaymakam Arslan’a yaptığı ziyaretlerde; Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran da eşlik etti.

Milas Kaymakamı Eren Arslan; Ramazan ayının sevgi, sabır, merhamet, paylaşmak, yardımlaşmak, gönül almak ve yüreklere dokunan bir el olmak olduğunu dile getirerek, ziyaret ettiği vatandaşlarla yakından ilgilendi.

Gün içerisinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın Milas’ta yaşayan, yaşlı, yardıma muhtaç, yardım eli bekleyen ve benzeri durumda olup Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan akdi ve nakdi yardımlarla hayatını idame eden aileleri ziyaret ederek, talepleri yerinde dinleyen Kaymakam Arslan, ihtiyaçlarının karşılanması için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran’a gerekli talimatları vererek takipçisi olacağını söyledi.

Kaymakam Arslan; “Devletin sıcak eli her zaman sizinle beraberdir. Her zaman da olmaya devam edecektir. Bizim yapabileceğimiz bir şey varsa yapmaya hazırız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500