Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI…

MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI…
Bu içerik 1029 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında her ay gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı, kurum amirleri ve muhtarların katılımıyla gerçekleştirildi...

Milas Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çöllüoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Eşref Aslan, İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Kızılca, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Ömer Gürter, Tapu Müdürü Yaşar Yılmaz, Kadastro Birim Sorumlu V. Yener Karaca, Aydem Müdürü Atilla Uzunoğulları, Vergi Dairesi Müdürü M. Raci Usta, Milas Müze Müdürü Gülnaz Savran, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Türker Yurtsever, İlçe Sağlık Müdürü M. Ergün Kırova, Milas İlçe Orman Müdür Yardımcısı Yunus Aydın, Telekom Müdürü Birol Acar, Muski Müdürü Güray Emiroğlu, Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürü Okan Koban ve muhtarlar katıldı.

Mayıs ayı muhtarlar toplantısına başlamadan önce, önceki dönemde muhtarlık yapan ve mahalli idareler seçimi sonucunda seçimi kaybedip yeni muhtarlara bayrağı devreden 61 muhtara, Kaymakam Arslan, kurum amir ve müdürleri tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Daha sonra ise Mayıs ayı muhtarlar toplantısında; İlçemiz ve mahallelerinde planlanan program dahilinde yürütülmekte olan çalışmaların değerlendirilmesi ile birlikte mahalle muhtarları ve kurum amirlerinin karşılıklı istişareleri ile gündemdeki konular ele alındı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500