Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MİLASLILAR DERNEĞİNDE YENİ YÖNETİM…

MİLASLILAR DERNEĞİNDE YENİ YÖNETİM…
Bu içerik 807 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Merkezi İzmir’de bulunan “Milaslılar ve Milas’ı Sevenler Derneği”nin genel kurulu yapıldı. 20 Mayıs 2019 tarihinde yapılan genel kurul, 22 üyenin katılımıyla gerçekleşti.

Genel kurul sonucunda yeni dönemde görev yapacak Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri belirlendi. Yeni Yönetim; Şaheste Birol Ünal, Buket Karadeveci, Haşim Helvacı, Coşku Akar, Hamdi Mergen, Osman Gazi Oktay ve Baki Öner. Denetim Kuruluna ise Recai Gümüşkesen, Bülent Alptekin ve Sacit Saygın isimlerinden oluştu.

Yönetim kuruluna seçilen üyeler daha sonra ilk toplantılarını gerçekleştirerek, kendi aralarında görev dağılımı yaptılar. Yönetim kurulu toplantısında dernek başkanlığına tekrar Baki Öner getirildi. Yeni dönemde Şahaste Birol Ünal’ın Başkan Yardımcısı, Coşkun Akar’ın Genel Sekreter ve Haşim Helvacı’nın da Sayman olarak görev yapması kararlaştırıldı.

Yeniden dernek başkanlığına seçilen Baki Öner, geçen dönemde Yönetim Kurulunda görev yapan Sacit Saygın ve Bülent Alptekin ile Denetim Kurulunda bulunan Mustafa Yalçınkaya ve Levent Karcı’ya teşekkür ederek şunları söyledi: “İzmir’de Milaslılar’ı bir araya getirerek, hemşehri dayanışmasını gerçekleştirmeyi amaçlayan derneğimizin, hemşehrilerimizin desteğine ihtiyacı bulunmaktadır. Öncelikle Milaslı muhtaç kız öğrencilerimize burs desteği vermekteyiz. Derneğimizin yeni üyelerle güçlendirilmesini arzu ediyoruz. Güçlü bir dernek, daha fazla Milaslı muhtaç öğrenciye burs imkânı sağlayacaktır. Milaslı hemşehrilerimizin derneğe sahip çıkmalarını arzu ediyoruz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nevzat Çağlar Tüfekçi     2019-05-28 Yeni yönetime başarılar dilerim.