escort izmir

Advert
Advert

NEBİ USLU TİYATRO ŞENLİĞİ SONA ERDİ…

NEBİ USLU TİYATRO ŞENLİĞİ SONA ERDİ…
Bu içerik 741 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından Nebi Uslu anısına bu yıl 10’uncusu düzenlenen Nebi Uslu Tiyatro Şenliği, “Bize Gülmek Lazım 3” adlı tiyatro oyunu ile sona erdi…

10. Nebi Uslu Tiyatro Şenliği’nin son gününde Muğla Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Tiyatrob Topluluğu tarafından sahneye konulan “Bize Gülmek Lazım 3” isimli oyun,   Milas’ta büyük beğeni kazandı.

Milas Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Nebi Uslu Tiyatro Şenlikleri kapsamında ilçemizde 4 gün boyunca sanat geçidi yaşandı. Seferihisar Belediyesi Ulamış Köy Tiyatrosu ile başlayan şenliğin son günü sahne alan Muğla Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Tiyatro Topluluğu oyuncuları, performansları ile ayakta alkışlandı..

Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda düzenlenen tiyatro oyununa; Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat’ın yanı sıra, çok sayıda tiyatro sever katılarak salonu hınca hınç doldurdular.

Oyuncuları ve sergilenen oyunu oldukça başarılı bulduğunu ifade eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, oyun sonunda tiyatro ekibine teşekkür ederek, başarılar diledi. Nebi Uslu’yu bir kez daha anmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Başkan Tokat; “Eminim ki hocamız bizleri yukarılardan izliyor ve gurur duyuyordur. 10. kez düzenlediğimiz tiyatro şenliğimize katılan tiyatro topluluklarımıza, şenliğin organize edilmesinde büyük emekleri olan MİŞTİ ekibimize, Özel Kalem Müdürümüz ve personeline ve bizleri yalnız bırakmayarak salonu dolduran siz değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500