escort izmir

Advert
Advert

KIZILAY ŞUBESİ’NDEN İFTAR YEMEĞİ…

KIZILAY ŞUBESİ’NDEN İFTAR YEMEĞİ…
Bu içerik 1005 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk Kızılay Milas Şubesi tarafından iftar yemeği düzenlendi… İftar yemeğine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi…

Türk Kızılay Milas Şubesi tarafından 2019 yılı kış aylarında 2 defa ‘Sel Afeti’ yaşamış Kemikler Mahallesi köy meydanında iftar programı gerçekleştirildi.

Kemikler Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına; Türk Kızılayı Muğla Şubesi Başkanı Yusuf Kayacık ve yönetimi, Türk Kızılayı Bodrum Şube Başkanı Osman Akkartal ve yönetimi, Milas Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Sarban ve gaziler, Milas İlçe Sağlık Müdürü Ergün Kirova, Milas İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru, Milas Orman Şefi Mehmet Uysal, Türk Kızılayı Milas Şubesi yönetimi ve gönüllüleri, Kemikler Mahalle Muhtarı Mehmet Kızıldağ ve mahalle heyeti, Kemikler mahallesi sakinleri katıldı.

Türk Kızılay Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş, Kemikler Mahallesi’nde bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyetini ifade ederek, tüm misafirlerin Ramazan Ayı’nı kutladı. Türk Kızılay Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş; “Türk Kızılay’ı, Türkiye’de ve dünyada, insani yardım hizmetinde model alınan, insanların en zor anlarında hiçbir ayrım gözetmeden, tarafsız, bağımsız, birlik ve evrensellik temel ilkelerini benimsemiş bir hayır kuruluşu olarak, Kemikler Mahallesi’nin her daim yanında oldu ve olmaya da devam edecektir. Tuttuğunuz oruçları Allah kabul etsin. Emeği ve desteği olan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mmmm     2019-05-28 kendi cebinizden yaptıysanız sıkıntı yok.AMAAaaaaa kızılaya toplanan yardımlarla yaptınız ise yazık.
MAHMUT TUNCER     2019-05-28 SİYASİ RANTINIZI KENDİ CEBİNİZDEN YAPIN KIZILAYIN YARDIM PARALARI İLE YAPMAYIN.
MAHMUT TUNCER     2019-05-28 MİLLETİN GÜZİDE KURUMUNU SİYASİ AMAÇLARINIZA ALET ETMEYİN. MİLLETİN KIZILAY A OLAN GÜVENİNİ ZEDELEMEYİN.YARDIMLARI YAPILAMASI GEREKEN YERLERE YAPIN.SİYASİ RANT SAĞLAMAYIN.MİLLETİN VİCDADINI ZEDELEMEYİN