Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

CUMHURİYETİMİZİN SONSUZA DEK KÖK SALDIĞI GÜN…

CUMHURİYETİMİZİN SONSUZA DEK KÖK SALDIĞI GÜN…
Bu içerik 722 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100’üncü yıl kutlama programı kapsamında Milas Belediyesi tarafından bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek…

Kurtuluş Savaşı’nın ilk adımı, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere hediye ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemizde de coşku ile kutlanıyor.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının 100.  yıldönümü dolayısıyla Milas Belediyesi tarafından, 19 Mayıs 2019 Pazar günü Ören Mahallesi’nde sabah saat 11’den itibaren Milas Off-Road Kulübü 100. yıl sürüşü, Ören ÖRDOST Derneği tarafından yamaç paraşütü gösterileri ve kano etkinlikleri düzenlenecek.

Milas Belediyesi tarafından düzenlenecek etkinliklerin akşam bölümü ise, Fener Alayı yürüyüşü ve gençlik konseri ile sona erecek. 19 Mayıs 2019 Pazar günü akşam saat 21’de Atapark’tan başlayacak olan Fener Alayı yürüyüşünün ardından yine Atapark meydanı’nda (ODTÜ) Orta Doğu Teknik Üniversitesi Caz Orkestrası tarafından gençlik konseri verecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılını hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisinde olduğunu belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Ören Mahallesi’nde düzenlenecek gündüz bölümü etkinlikleri ve akşam gerçekleştirilecek fener alayı yürüyüşü ile 100. yıl gençlik konserine tüm Milas halkını davet etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500