escort izmir

Advert
Advert

GENÇLİK HAFTASI FUTBOL ŞAMPİYONU BELLİ OLDU…

GENÇLİK HAFTASI FUTBOL ŞAMPİYONU BELLİ OLDU…
Bu içerik 1006 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen Gençlik Haftası spor etkinlikleri içersinde yer alan liseler grubu futbol turnuvasında Milas şampiyonu olan takım Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Kazanan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi…

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:3 - Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:2

Hakemliklerini Beden Eğitimi Öğretmeni Akın Çilek, Çağrı Arıkan ve Milas Spor Muhabiri Emekli Öğretmen Hüseyin Açar’ın yaptığı şampiyonluk maçını oldukça kalabalık bir taraftar grubu da izledi.

Her iki takımın genç taraftarlarının doldurduğu tribünler, saha içersinde oldukça zevkli, heyecanlı ve güzel bir maçı izlemenin keyfini yaşadılar. Müsabakaları Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Milli Eğitim Şube Müdürü Türker Yurtseven, Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Koordinatörü Durmuş Tayfun Sarı, Milas Okul Sporları Koordinatörü İbrahim Şahin, her iki okulun öğretmen ve öğrencileri de izledi.

Finale Yakışan Bir Maç Oynadılar…

Milas’ın futbolda en iyi takımının kim olduğu sorusunun cevaplanacağı şampiyonluk maçında antrenörlüğünü Hasan Başaran’ın yaptığı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Görkem’in 2 ve Eren’in attığı gollerle antrenörlüğünü Ümit Demir’in yaptığı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 3-2 yendi.

Şampiyonluk maçında Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin iki golü de Sertan Balcı’dan geldi.

Her iki takımın açık futbolu ve zevkli mücadelesi, tribünlerdeki izleyicilerde yansıdı ve maç sonunda her iki takımın futbolcuları taraftarlardan alkış aldı.

Turnuvanın Kralı Ahmet Ay…

Turnuvanın gol kralı 5 golle, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sporcusu, takım kaptanı Ahmet Ay oldu.

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Turnuva Üçüncüsü…

Cumhuriyet Anadolu Lisesi:3 - Sınav Lisesi:1

Turnuvanın şampiyonluk karşılaşması öncesinde Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda turnuva üçüncülük maçı oynandı.

Beden Eğitimi Öğretmeni Çağrı Arıkan, Hasan Başaran ve Spor Muhabiri Emekli Öğretmen Hüseyin Açar’ın hakemliğini yaptığı karşılaşmayı, Cumhuriyet Anadolu Lisesi 3-1 kazanarak, turnuva üçüncüsü oldu.

Antrenörlüğünü Önder Becek’in yaptığı Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nin gollerini Emmanuel (2) ve Faruk attılar. Antrenörlüğünü Merve Çakır’ın yaptığı Sınav Lisesi’nin tek golü Mestan’dan geldi.

Turnuva Sıralaması:

Şampiyon Takım: Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Turnuva İkincisi: Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Turnuva Üçüncüsü: Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Turnuva Dördüncüsü: Sınav Lisesi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500