Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

HERMİAS FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR…

HERMİAS FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR…
Bu içerik 2023 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

15 futbol takımının katıldığı Hermias Güllük Halı Saha Futbol Turnuvası, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü, ilk hafta karşılaşmaları ile oynanmaya başlıyor.

Yasin Yılmaz’un işletmeciliğini ve sahipliğini yaptığı Güllük halı sahasında oynanacak olan futbol turnuvasında hakemlikleri Murtaza Panay ve Hüseyin Açar yapıyorlar.

Hafta içi çarşamba, perşembe günleri, hafta sonu cumartesi ve pazar günleri oynanacak olan futbol turnuvası grup maçları sonrasında, gruplarında ilk dört sırayı alacak 8 takım, çeyrek final için bir kez daha sahaya çıkacaklar.

Başarılar Diledi…

15 Mayıs 2019 Çarşamba günü Güllük halı sahasında bir araya gelen turnuvaya katılan futbol takımlarının sorumlularına, turnuva şartnamesi ile ilgili bilgileri veren işletme sahibi Yasin Yılmaz; “güzel ve keyifli bir futbol turnuvası olması dileğimle katılımcı tüm takımlara ve maçlarımız yönetecek hakem arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

“Başarılı ve güzel bir turnuva için tüm takımların sporcularının, yöneticilerinin gereken hassasiyeti göstereceklerine inanıyorum” diyen Yasin Yılmaz; “bu turnuva sonrasında yaz dönemi futbol turnuvalarımız yine sizlerle birlikte devam edecektir” açıklamasında bulundu.

Turnuvaya Katılan Takımlar:

A Grubu Takımları:1-Çimenci Home 2-Çakıray United 3- Ovaspor 4- Koruspor 5- Boğaziçi 6- Akyol Gençlikspor 7- Karadeniz Su Ürünleri 8- Güllükspor

B Grubu Takımları:1-Halis Çelik Sigorta 2- Meşelik 3- Dörtyol Gençlik 4- Avşar Gençlikspor 5- Örenspor 6- Gençlikspor 7- Menteş Gençlikspor

18 Mayıs Cumartesi Maç Programı:

A Grubu

Saat 20.00 Koruspor- Çimenci Home

Saat 21.00 Çakıray United- Güllükspor

Saat 22.00 Boğaziçispor- Karadeniz Su Ürünleri

Saat 23.00 Akyolspor- Ovaspor

19 Mayıs Pazar Maç Programı:

B Grubu

Saat 21.00 Menteş Gençlik-Halis Sigorta

Saat 22.00 Avşar Gençlikspor-Gençlikspor

Saat 23.00 Örenspor- Dörtyol Gençlikspor

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500