escort izmir

Advert
Advert

HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR...

HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR...
Bu içerik 681 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nin ardından yeniden Milas Belediye Başkanı seçilen Muhammet Tokat’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor...

Mazbatasını aldıktan sonra görevine başlayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a hayırlı olsun ziyaretleri aralıksız sürüyor. Muğla Milletvekilleri başta olmak üzere, mülki amirler, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri, dernekler, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, spor camiası ve vatandaşları makamında kabul eden Başkan Tokat, tebrikleri tek tek kabul ediyor.

Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri, Milas Garnizon Komutanlığı görevinin ardından, Afganistan/Kabil Hamit Karzai Uluslararası Havaalanı Komutanlığı’na atanan Albay Hasan Hüseyin Kanbur, MHP Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy ve yönetimi, Çamköy Mahalle Muhtarı Mehmet Emin Soydan, Hayıtlı-Ahmet Çavuş Mahalle Muhtarı Ayhan Demirçivi, Şevketiye Mahalle Muhtarı Ömür Cura, Kafaca Mahalle Muhtarı Zeki Salafur, Boğaziçi Mahalle Muhtarı Ferhat Karakoyun ve azaları, Milas Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı ve yönetimi, Eğitim Sen Milas Şubesi ve Labranda Antik Kazı Alanı Arkeologu Anıl Arslan’ı makamında ağırlayan Başkan Tokat, hayırlı olsun ziyaretleri için teşekkür etti.

Milas’ı her alanda en iyi noktaya taşımak için canla başla çalışacaklarını ifade eden Başkan Tokat, aldıkları sorumluluğun bilincinde olduklarını söyledi.  Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Görevde bulunduğumuz süre içerisinde daima şeffaf, dürüst, adil, insan odaklı ve kamu çıkarını esas alan yönetim anlayışını ilke edindik. 132 mahalleye eşit hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda her kesimin belediye başkanı olarak hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500