escort izmir

Advert
Advert

ÖZEL BİREYLER ZİYARET EDİLDİ… FİDANLAR DİKİLDİ…

ÖZEL BİREYLER ZİYARET EDİLDİ… FİDANLAR DİKİLDİ…
Bu içerik 735 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Engelliler Haftası” dolayısıyla Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret etti... Ziyarette uygulama bahçesine sebze ve çiçek fidanları dikildi…

Engelliler Haftası” dolayısıyla Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek, özel bireyle bir araya geldiler. 10 - 16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette okulu gezen Bal ve Atıcı, özel çocukların yaptığı çalışmaları yakından görme fırsatı buldular. Ziyarette Milas Ziraat Odası tarafından temin edilen sebze ve çiçek fidanları Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı,  Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Halil Karakuş, öğretmenler ve özel bireylerle birlikte uygulama bahçesine dikildi.

Ziyaret hakkında açıklama yapan Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı; “Özel bireylerimize Odamızdan, sebze fidanı, çiçek fidanı götürerek uygulama bahçelerine çocuklarımızla dikim yaptık. Bu vesileyle onlarla kaynaşma, kucaklaşma fırsatı bulduk. O kadar samimi ve sevecen halleri vardı ki, anlatılmaz yaşanır. Okul Müdürümüzü, eğitimcilerimizi ve hizmetlilerimizi tebrik ediyorum. Ayrıca ziyaretimize katılan, okulla çok yakından ilgilenen Milli Eğitim Müdürümüze de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500