escort izmir

Advert
Advert

ADD MİLAS, SAMSUN'A İKİ GENCİ GÖNDERİYOR…

ADD MİLAS, SAMSUN'A İKİ GENCİ GÖNDERİYOR…
Bu içerik 853 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Samsun'da düzenlenecek Prof. Dr. Muammer Aksoy Gençlik Eğitim Kampı'na ilçemizden iki genç katılacak…

Atatürkçü Düşünce Derneği'nin 17-18-19 Mayıs 2019 tarihlerinde Samsun'da düzenlenecek Prof. Dr. Muammer Aksoy Gençlik Eğitim Kampı'na, Selimiye'den Mine Kaynak (ADD Milas Şube üyesi) ve Cansu Şimşek (Güllük'ten) gidiyor. Gençlere, Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi’ne uğradıklarında otobüs biletlerinin yanı sıra, ADD'nin yurt genelinde kuracağı ADD Gençlik Kolları Kütüphaneleri için 3'er kitap da verildi. Gençler, Samsun'daki etkinliklerde giymek için Milas Şubesi'nin yeleklerini de yanlarında götürdüler.

Daha önce ADD'nin başka illerindeki gençlik kamplarına da katılan Mine Kaynak, "Milli Mücadelenin 100. Yılında; Milas şubesini en güzel şekilde temsil etmek için bir arkadaşımla birlikte Samsun'da olacağız, bu durumun şubemizde ilk olacağını düşünüyorum. Umarım devamlılığı gelir ve daha çok şubeye Milas'ımızın güzelliklerini tanıtırız. Şube Başkanımızın ve başka şubelerin verdiği desteği tüm üyelerimizden, bizlere ve bizden sonra gidecek genç arkadaşlarımıza da göstermelerini diliyorum” dedi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şube Başkanı Gülçin Erşen ise, “Görevi devraldığımdan beri şubede gençlik kollarımızı kurmak, daha çok genci derneğimize çekmek ve onları yetiştirerek, görevi onlara devretmek başlıca amaçlarımdan. Çünkü, gelecek onlar ve gelecek onların; ADD'yi de, Türkiye'yi de onlara emanet edeceğiz. Keşke bu kamplar yurt geneline yayılsa, daha sık düzenlense, daha çok gencimizi gönderebilseydik..." diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500