escort izmir

Advert
Advert

KOŞAMAYANLAR İÇİN KOŞTULAR…

KOŞAMAYANLAR İÇİN KOŞTULAR…
Bu içerik 973 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizin koşu takımı Karyalılar bu kez koşamayanlar için koştular...

Omurilik felçlilerinin tedavilerine yardım amacıyla 2014 yılından bu yana tün dünyada eş zamanlı yapılan, ‘Koşamayanlar İçin Koştular’ sloganı ile gerçekleştirilen Wings For Life Run koşusu 5 Mayıs 2019 Pazar günü İzmir’de gerçekleştirildi.

Ülkemizde 5683, dünyada ise 120 bin kişinin katıldığı koşularda ilçemizi Karyalılar koşu takımı temsil etti. Karyalılar koşu takımından Ersin Camiduran, Mustafa kemal Fındıkçıoğlu ve Serdar Murat Sarı koşuya katıldılar.

Üzerlerinde Milas Karyalılar koşu formaları ile yarışa katılan Milas Karyalı koşucular, koşuları izleyen sporseverlerden büyük ilgi gördüler. İzmir Kültürpark Lozan Kapısı’ndan, Menemen’e doğru koşulan 100 km’lik parkurda, toplam 5683 sporcu arasından Mustafa Kemal Fındıkçıoğlu 35 yaş grubunda 65., Serdar Murat Sarı 40 yaş grubunda 130., Ersin Camiduran 25 yaş grubunda 158. olarak yarışı tamamladılar.

Milas Karyalılar koşu takımı adına İzmir koşusu ile ilgili olarak açıklama yapan Serdar Murat Sarı, bu güzel ve anlamlı organizasyonun bir parçası oldukları için mutlu olduklarını vurgulayarak, Milas’ın adını böylesine önemli bir organizasyonda duyurdukları için gurulu olduklarını söyledi. 27 Nisan’da Bodrum’da yapılan koşu maratonu ile yaz dönemi koşu sezonunu açtıklarını belirten Serdar Murat Sarı; “bu yaz Milaslı Karyalılar koşu takımının adını bu tür yarışlarla çok daha fazla duyurmak istiyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500