escort izmir

Advert
Advert

AÇIK KAPI PROJESİ İÇİN TOPLANDILAR…

AÇIK KAPI PROJESİ İÇİN TOPLANDILAR…
Bu içerik 994 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kaymakam Arslan, İçişleri Bakanlığınca faaliyete geçirilen “Açık Kapı Projesi” kapsamında birim sorumluları ile bir araya geldi…

Milas Hükümet Konağı’nda önümüzdeki günlerde açılacak olan “Açık Kapı Projesi” için Milas Müftülüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın başkanlığında kamu kurum amir/müdürler ile birlikte birim sorumluları katıldı.

Kaymakam Arslan Açık Kapı Projesi hakkında bilgi vererek; “Vatandaşlarımız ile en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuş projedir. İllerimizde uygulamaya başlanılan proje, Bakanlığımızın onayı ve direktifleri doğrultusunda İlçemizde de uygulanmaya başlayacaktır” dedi.

“Açık Kapı Projesi” kapsamındaki bilgilendirme toplantısı, bu konuda eğitim alan 3 personelden birisi olan Ayşe Yücel’in projeyi anlatması ve toplantıya katılan birim sorumlularının sorularının yanıtlanması ile sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hamdul yıldız     2019-05-15 Bırak açik kapiyi kamusal bir meselede dilekce verdim.9 ayda hala karsilik alamadim,sorun da çozulmedi.Gosteristen baska bir amac ve hedefleri yoktur.