Advert
Advert

İFTAR YEMEKLERİNE YOĞUN İLGİ…

İFTAR YEMEKLERİNE YOĞUN İLGİ…
Bu içerik 1356 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, Ramazan ayı boyunca vatandaşlarıyla iftar sofrasını paylaşıyor...

Milas Belediyesi tarafından ilçemiz geneline kurulan iftar sofralarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Selimiye, Bafa, Hacıapti-Güneş mahallelerinin ardından Aydınlıkevler Akkent Pazar yerine kurulan iftar sofrası da yoğun katılımla gerçekleşti. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcısı Hüseyin Çöllüoğlu, Milas Belediye Meclis üyeleri ve CHP İlçe Başkanı İlgin Göktepe’nin de katıldığı iftar sofrasında, 2 bin beş yüz kişiye yemek dağıtıldı.

İftar sofralarına katılan tüm vatandaşlara ve katkıda bulunan herkese teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Belediye olarak hayırsever şahıslar ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi de görüyoruz. Hayırseverlerin katkıları ile gerçekleşen iftar yemeklerimizi, vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen yoğun ilgi ve memnuniyet bizleri de mutlu ediyor” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Abdi kaymakci     2019-05-14 Su kadar iftar yemeği verdik şu kadar para harcadik,ama lakin ve fakat belediye yetkilileri ve ksymakamlik benim oturdugum yerlesim yerinde,bogazici mhlesi gulorko sitesinde yollarda cok ozur dilerim evsel kati atiklar dolasiyor,bildirimleri hice sayan kamu gucu ilgisizce seyir ediyor.sosyal belediyecilik,ve kamu idaresi halka hizmet etmekten o kadar uzakki,ahlak buralara yerlesmemistir.Altyapi yapin beyler,