escort izmir

Advert
Advert

ÖZEL BİREYLER, MİTSO YÖNETİMİNİ DAVET ETTİLER…

ÖZEL BİREYLER, MİTSO YÖNETİMİNİ DAVET ETTİLER…
Bu içerik 664 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Özel bireyler, Engelliler Haftası dolayısıyla 16 Mayıs Perşembe günü düzenleyecekleri kutlama etkinliğine, Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini de davet etti…

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde kalmakta olan özel bireyler 10 / 16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası kapsamında 16 Mayıs Perşembe günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda, saat 21.00’de düzenleyecekleri kutlama etkinliğine Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini de davet ettiler.

Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Sevim Serigen ve öğretmenleri eşliğinde MİTSO’yu ziyaret eden özel bireyler MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu ve Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu’na davetiye vererek, kendilerini Engelliler Haftası kutlama etkinliğinde görmek istediklerini ifade ettiler.            

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Rehabilitasyon Merkezi’nden gelen konukların ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, davetlerine katılacaklarını bildirdi. MİTSO olarak kendilerine her zaman destek vereceklerini belirten Reşit Özer, konuklarına ne istediklerini sordu ve istekleri not ederek talepleri yerine getireceklerini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500