escort izmir

Advert
Advert

RAMAZAN AYINDA SOFRALARI BEREKETLENDİRELİM…

RAMAZAN AYINDA SOFRALARI BEREKETLENDİRELİM…
Bu içerik 987 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamımız Eren Arslan, Türk Kızılay Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş ve yönetimi, Pomelon Alışveriş Merkezi’nde bulunan Migros’ta başlatmış oldukları Ramazan Ayı Gıda Kolisi Bağışı Kampanyası’na Milaslıları destek vermeye çağırdı.

Kızılay, Ramazan çalışmalarında iftar ve sahur için hazırlanan gıda kolilerine özel bir önem veriyor. Büyük marketlerde stantlar açan Türk Kızılay’ı desteklerle gıda kolisi bağışı alıyor. Bu kapsamda Türk Kızılay Milas Şubesi de Pomelon Alışveriş Merkezi’nde yer alan Migros’ta stant açarak, hayırseverlerin gıda kolisi bağışlarını yerinde alıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmada aracı olacak.

Türk Kızılay Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş; “Her yıl milyonlarca ihtiyaç sahibine yardım elini uzatan TürkKızılay, siz hayırseverlerin bağışı olan Ramazan Gıda Paketleri ile yüz binlerin sofrasını bereketlendiriyor. Ramazan gıda paketi bağışlarınız yurt içindeki ihtiyaç sahiplerine Kızılay ekiplerince ulaştırılıyor. Hadi siz de bir sofrayı bereketlendirin çorbada tuzunuz olsun. İyi ve hayırsever hemşerilerimize, ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin sofrasında Mübarek Ramazan ayında sofralarını bereketlendirdikleri için Allah razı olsun” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500