escort izmir

Advert
Advert

SAYLAK, ANNELERİ VE HEMŞİRELERİ UNUTMADI…

SAYLAK, ANNELERİ VE HEMŞİRELERİ UNUTMADI…
Bu içerik 1920 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

31 Mart seçimlerinde AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı olan Barış Saylak, hastanede görev yapan hemşireleri ve yatarak tedavi gören anneleri ziyaret etti…

Bu yıl aynı güne denk gelen Anneler Günü ve Hemşireler Günü nedeniyle 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Barış Saylak ve eşi Aysel Saylak, ilk olarak hastanede görev yapan hemşirelerle bir araya geldiler.

Saylak çifti, yaptıkları görev nedeniyle insanoğlu için önemli bir yere sahip olan hemşirelerin bu anlamlı günlerini kutladılar.

Sağlık alanında verdikleri hizmetleri ve emekleri görmezden gelinemeyecek kadar önemli olan hemşirelerin zaman zaman maruz kaldıkları saldırıların kendisini üzdüğünü dile getiren Barış Saylak, “Sağlık çalışanlarının maruz kaldığı saldırılara anlam vermek gerçekten çok zor. Tek amaçları insanoğlunu hayatta tutmak olan ve bunun için büyük bir özveri ile çalışan hemşirelerimizin anlamlı günlerini kutluyorum ve onların daha iyi şartlarda görev yapması dileklerimi iletiyorum” dedi.

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde çalışan hemşireler ise kendilerine yapılan ziyaretten ve Saylak çiftine teşekkür ettiler.

 ANNELERİ DE UNUTMADI…

Hemşireleri ziyaret ettikten sonra 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde yatarak tedavi gören anneleri de ziyaret eden Saylak çifti, hastaların anneler gününü kutladı.

Annelerin varoluş sebepleri olduğunu belirten Barış Saylak; “Bizler için hamilelik döneminden yaşamlarının son nefesine kadar büyük fedakarlıklar yapan annelerimizi unutmamız ve onları yalnız bırakmamız mümkün değildi. Özelikle hastaneye gelmek ve burada tedavi gören annelerimizi ziyaret etmek istedik. Ben tüm annelerimizin bu anlamlı günlerini kutluyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500