escort izmir

Advert
Advert

PUSULA RÜYA İLE GELİYOR…

PUSULA RÜYA İLE GELİYOR…
Bu içerik 1355 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Pusula, yeni single çalışması "Rüya" ile 1 Haziran'da yaza merhaba diyor… İlçemizin sevilen müzik grubu Pusula, son single çalışması Rüya ile kulakların pasını silecek...

Muğla'da sahne alan ve çalışmalarını sürdüren Pusula müzik grubu 2017 yılında bağımsız olarak yayınladıkları "Gel" EPsinin ardından Kırk Sekiz Müzik yapım ile anlaşarak single çalışmasını tamamladı. Yeni single çalışması olan "Rüya" 1 Haziranda klibi ile birlikte bütün dijital müzik platformlarında yerini alacak.

Söz, müzik ve düzenlemesi Yunus Emre Tokmak'a ait olan parça kimi zaman gördüğümüz çoğunlukla da unuttuğumuz bazen hiç uyanmak istemediğimiz düşlerden yola çıkılarak yazıldı. Prodüktörlüğü grubun kendisi tarafından üstlenilen parçanın Mix ve Masteringi Aras Kutay tarafından tamamlandı. Görsel tasarımları da grubun kendisine ait olan parçanın klibi Onur Medya yapımcılığında Emre Özsoy tarafından çekildi.

Mehmet Ali Akın'ın solistlik yaptığı ekibe davulda Özgür Şirin, bas gitarda Mustafa Ülke, gitar ve vokalde Yunus Emre Tokmak, gitar ve vokalde Selim Korkmaz eşlik ediyor. Grubun ismi ise ekip üyelerinin meslek hayatlarının ortak noktası olan denizcilikten gelmekte.

Kırk Sekiz Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan "Rüya" ile birlikte Pusula yeni çalışmaları ve sahne performanslarına hız kesmeden devam ediyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500