escort izmir

Advert
Advert

MİLLETVEKİLİ DEMİR, ENGELLİLER HAFTASINI KUTLADI…

MİLLETVEKİLİ DEMİR, ENGELLİLER HAFTASINI KUTLADI…
Bu içerik 568 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı… Demir; “Her engelli bireyi, yardıma ihtiyaç hisseden herkesin yanında olan bir toplumun mensubu olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir’in, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla yayınladığı mesajı şöyle;

“Engelli vatandaşlarımızın hakları ve taleplerine olan farkındalığı artırmak için 10-16 Mayıs Engelliler Haftası oldukça büyük önem taşımaktadır.

Engellilik, vücut fonksiyonları düzgün olan her bireyin her an başına gelebilecek hayatın olağan akışı içinde bir durum olarak görülmelidir. Bu nedenle engelli bireylerimiz toplumumuzun vazgeçilmez, sağlıklı bireylerin de kendilerini sorgulamaya yol açması gereken unsurlarındandır.

Engelli bireylerimizin günlük yaşamda ya da geleceklerine dair her türlü kolaylığı sağlamak bizlerin temel görevidir. Bu anlamda devletimiz üzerine düşeni her geçen gün geliştirerek yapmakta, engelli bireylerimizin ve ailelerinin yaşamlarını kolaylaştırmak için yeni projeler üretilmektedir. Özellikle Muğlamızda çok büyük başarılara imza atan engelli kardeşlerimiz bizleri ve ailelerini gururlandırmaktadır.

Toplumumuzda engellilerimize bakış açısı her geçen memnuniyet verici düzeyde iyileşmektedir. Bunda, basın organlarının ve sosyal medya kullanıcılarının da son derece önemli katkıları vardır.

Her engelli bireyi, yardıma ihtiyaç hisseden herkesin yanında olan bir toplumun mensubu olmaktan mutluluk duyduğumu belirtiyor, başta Muğlamızda yaşayan engelli bireylerimizin, ailelerinin, engelli bakım hizmetlerinin her dalında çalışan arkadaşlarımızın 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nı kutluyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500