escort izmir

Advert
Advert

SEZON DEĞERLENDİRMESİ VE KAHVALTI DÜZENLENDİ…

SEZON DEĞERLENDİRMESİ VE KAHVALTI DÜZENLENDİ…
Bu içerik 1091 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 spor sezonunda 600’ye yakın farklı spor branşlarındaki sprorcularıyla lig mücadelesi yapan ilçemiz spor kulüplerinden Milas Gençlikspor, 5 Mayıs 2019 Pazar günü Mylasa 48’de sporcuları ve sporcu aileleriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Milas Gençlikspor Kulübü’nün kulüplerine destek amaçlı düzenlenen kahvaltıya; CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, Yeni Milasspor Kulübü’nün eski başkanlarından Halil İbrahim Gülen, Milas Gençlikspor Kulübü’nün sporcularının aileleri, sporcular, kulübün antrenörleri ve yöneticileri katıldı.

Kahvaltı sonrasında sporcu ailelerine, kulübün yöneticilerini, antrenörlerini tanıştıran Kulüp Başkanı Ersin Köksal, kulüp çalışmalarıyla ilgili olarak açıklamalar yaptı.

Katılımcılara teşekkür etti…

Başkan Köksal, 600’e yakın sporcu ile sporun farklı branşlarında Milas sporuna ve Milas gençliğine kulüp olarak hizmet ettiklerini vurgulayarak; “kulübümüze verdiğiniz destekler için hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Lig müsabakaları ile ilgili bilgiler de veren Başkan Köksal; “her geçen yıl sizlerle birlikte daha da güçleniyoruz” dedi.

Spor yapmaktan vazgeçmeyin…

Başkan Köksal’ın konuşması sonrasında kahvaltıya katılan CHP Muğla Milletvekili, Eski Voleybol Antrenörü Suat Özcan ve Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayır’lı da sporcular ve ailelerine yönelik yaptıkları konuşmalarda, Milas Gençlikspor Kulübü’nün spora hizmetinin önemini vurgulayarak, sporun gençlerin geleceği için önemine değindiler.

“Spor yapmaktan asla vazgeçmeyin” diyen konuşmacılar; “Bizler de bu sportif çalışmalarımızda imkânlarımız ölçüsünde sizlere ve spor kulüplerine destek olmaya devam edeceğiz” diyerek, sporcuların ailelerinden de çocuklarına destek olmalarını istediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500