escort izmir

Advert
Advert

KUPA BAŞKAN TOKAT’A ARMAĞAN EDİLDİ…

KUPA BAŞKAN TOKAT’A ARMAĞAN EDİLDİ…
Bu içerik 1267 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milasspor Masterler, Antalya Türkiye Masterler Futbol Turnuvası’nda kazandıkları şampiyonluk kupasını Başkan Tokat’a armağan ettiler...

2018-2019 spor sezonunda Türkiye Ege Bölgesi Masterler Ligi şampiyonu olarak geçtiğimiz hafta içinde Antalya’da düzenlenen farklı bölgelerden gelen şampiyon 24 Master takımının buluştuğu futbol turnuvasında Milasspor Masterler şampiyonların şampiyonu oldu.

Antalya’da 5 maçını da kazanan ilçemiz temsilcisi Milasspor Masterler futbol takımının bazı futbolcuları ile takımın koordinatörü Erkan İşli, teknik sorumlu Mehmet Kabak, kaleci antrenörü Yaşar Yalçın, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek, Antalya Türkiye Masterler Futbol Turnuvası’nda kazandıkları şampiyonluk kupasını armağan ettiler.

Başkan Tokat’a turnuva ile ilgili bilgiler de veren takımın koordinatörü Erkan İşli, turnuvadan 5 ödülle ayrıldıklarını söyledi. En iyi teknik sorumlu Mehmet Kabak, en iyi kaleci Metin Pozlu, turnuvanın gol kralı Kemal Aydeniz, en centilmen ve en iyi futbolcu Deniz Kibar’ın ödüllendirildiğini vurgulayan Erkan İşli, verdiği destekler nedeniyle Başkan Tokat’a teşekkür ettiğini söyledi. Belediye Başkanı Muhammet Tokat yaptığı konuşmasında, Antalya turnuvasında hem şampiyon olarak, hem de 5 ödülle Milas’a döndükleri ve Milas’ın futbol yoluyla tanıtımını en iyi şekilde yaptıkları için Milasspor Masterler futbol takımını kutlayarak, teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500